TRZODA CHLEWNA


Prestarter granulowany dla prosiąt od 7 dnia życia

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa granulowana typu prestarter dla prosiąt ssących oraz odsadzonych od 7 dnia życia do 15kg masy.
Stosowana jako pierwsza pasza, która stopniowo przyzwyczaja do późniejszego pobierania paszy stałej.
Prestarter zawiera odpowiednio zbilansowane pod kątem młodych prosiąt ilości aminokwasów, witamin, mikroelementów oraz enzymów, które wpływają na ich prawidłowy oraz szybki rozwój.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYStarter granulowany dla prosiąt od 10kg do 30kg

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa granulowana typu starter dla prosiąt od 10kg do 30kg masy ciała.
Stosowana jako druga pasza zaraz po przejściu z paszy typu prestarter.
Starter zawiera odpowiednio zbilansowane pod kątem młodych prosiąt ilości aminokwasów, witamin, mikroelementów oraz enzymów.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYKoncentrat dla prosiąt od 12kg do 30kg masy ciała z mączką rybną

Koncentrat dla prosiąt od 12kg do 30kg masy ciała. Źródłem białka jest wysokobiałkowa (Hipro) poekstrakcyjna śruta sojowa oraz mączka rybna. Koncentrat zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, enzymy oraz substancje smakowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.


Koncentrat warchlak-tucznik - intensywny tucz !

Koncentrat dla warchlaków i tuczników od 25kg masy ciała do końca tuczu. Źródłem białka jest wysokobiałkowa (Hipro) poekstrakcyjna śruta sojowa. Koncentrat zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, enzymy oraz substancje smakowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.Koncentrat warchlak-tucznik - eXtremalny tucz !

Koncentrat dla warchlaków i tuczników od 25kg masy do końca tuczu o bardzo wysokich parametrach
białkowo-aminokwasowych. Źródłem białka jest wysokobiałkowa poekstrakcyjna śruta sojowa, mączka rybna oraz hemoglobina.
Koncentrat zawiera odpowiednio zbilansowane bardzo wysokie wartości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, enzymy oraz substancje smakowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.Koncentrat dla loch karmiących oraz prośnych

Koncentrat dla loch karmiących oraz prośnych. Źródłem białka jest wysokobiałkowa (Hipro) poekstrakcyjna śruta sojowa. Koncentrat zawiera niezbędne dla loch witaminy i mikroelementy. Premiks warchlak-tucznik 2,5%

Premiks mineralno-witaminowy od 25kg masy ciała do końca tuczu. Pełen kompleks witamin, aminokwasów oraz enzymów wpływających na prawidłowy oraz szybki przyrost.


Premiks dla prosiąt 4%

Premiks mineralno-witaminowy dla prosiąt. Pełen kompleks witamin, aminokwasów oraz enzymów wpływających na prawidłowy rozwój na pierwszym etapie życia.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Pasza dla tuczników

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa sypka dla tuczników od 30kg masy ciała do końca tuczu
Stosowana jako następna pasza po przejściu z paszy typu starter.
Pasza zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, witamin, mikroelementów oraz enzymów, które są niezbędne w dalszym ciągu odchowu tuczników.


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYPasza dla loch

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa sypka dla loch karmiących oraz wysokoprośnych. 

Mieszanka wpływa na wysoką mleczność loch, co korzystnie przekłada się na kondycję oraz zdrowie prosiąt.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Prowadzicie Państwo hodowlę trzody chlewnej i szukacie sprawdzonego dostawcy żywności dla świń? Skorzystajcie z naszej oferty, zapewniając sobie stały dostęp do najlepszych gotowych prestarterów, starterów, pasz, koncentratów i premiksów bezpośrednio od producenta.

Działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy odbiorców ceniących jakość oraz płynność obsługi, a także starannie wyselekcjonowaną żywność zapewniającą trzodzie chlewnej jak najlepsze warunki do rozwoju. Naszym celem jest wspieranie polskich rolników w prowadzeniu gospodarstw hodowlanych, którzy chcą czerpać ze swojej pracy konkretne zyski. W PASZE-24.PL czekają pełnowartościowe karmy dla świń o wysokich walorach odżywczych — zachęcamy do sprawdzenia szczegółów i składania zamówień!

Produkty dla trzody chlewnej bezpośrednio od producenta

W naszym asortymencie nie brakuje starannie sporządzonej żywności dla zwierząt hodowlanych. To m.in. gotowa pasza dla prosiąt, warchlaków, loch oraz tuczników — a zatem świń z każdej grupy produkcyjnej. Polecamy Państwu prestartery i startery dla prosiąt, dzięki którym młode świnie mogą przyzwyczaić się do przyswajania gotowej paszy stałej. Proponujemy też koncentraty dla warchlaków oraz tuczników obfitujące w składniki odżywcze zapewniające optymalny rozwój trzody chlewnej, a tym samym uzyskanie zadowalających przyrostów.

Zapewniamy stały dostęp do całego zakresu potrzebnych pasz – to starannie wyselekcjonowane karmy, których produkcją zajmujemy się samodzielnie. Jesteśmy obecni na każdym etapie przygotowań. W ten sposób rolnicy prowadzący gospodarstwa hodowlane zyskują pewność, że przyjedzie do nich dobrze wyłącznie skomponowana, wartościowa pasza dla świń.

Wyselekcjonowane produkty dla prosiąt

Właściwe karmienie prosiąt i warchlaków to połowa sukcesu w hodowli trzody chlewnej. Jeśli świnie mają cieszyć sukcesywnym przyrostem, a do tego rozwijać się prawidłowo, należy sięgać wyłącznie po starannie przygotowane karmy. Ze swojej strony proponujemy m.in.:

  • prestartery – granulowane mieszanki dla prosiąt od 7. dnia życia, których celem jest stopniowe przyzwyczajanie trzody do spożywania gotowych pasz w przyszłości,
  • startery – granulowane mieszanki dla prosiąt o masie ciała 10-30 kg, stosowane jako druga pasza po odsadzeniu od lochy oraz podaniu prestartera,
  • koncentraty dla prosiąt o masie ciała 12-30 kg, które w składzie mają dodatkowo mączkę rybną będącą źródłem dobrze przyswajanego białka,
  • premiksy mineralno-witaminowe dla prawidłowego rozwoju prosiąt.

Karmy pierwsze i drugie po odsadzeniu podawane są w trzodzie chlewnej celu przyzwyczajenia układów pokarmowych zwierząt do spożywania bardziej wymagających, wysokobiałkowych pasz gotowych z dodatkami roślinnymi. Prosięta zyskują w ten sposób możliwość bezproblemowego przyjmowania karmy stałej aż do uzyskania odpowiedniej masy ciała. Cechą charakterystyczną prestarterów i starterów jest przyjemny zapach oraz smak, który zachęca zwierzęta do jedzenia. Zawarte w karmie składniki mają za zadanie zwiększyć odporność młodych, a także przygotować je do warunków hodowli.

Koncentraty dla warchlaków i tuczników

Równie istotny jest sposób, w jaki karmi się starsze osobniki. Na tym etapie należy dostarczać świniom żywność bogatą w łatwo przyswajalne białka roślinne. Gotowa pasza dla warchlaków powinna mieć w składzie również witaminy i minerały, aby utrzymywać trzodę chlewną w dobrej kondycji aż do momentu uzyskania pożądanej wagi. Do dyspozycji mamy:

  • koncentraty dla warchlaków i tuczników o masie ciała od 25 kg z wysokobiałkową śrutą sojową,
  • koncentraty dla warchlaków i tuczników o masie ciała od 25 kg o bardzo wysokiej zawartości aminokwasów zapewniających imponujący przyrost,
  • premiksy mineralno-witaminowe dla warchlaków,
  • koncentraty dla loch karmiących i prośnych.

Gotowa pasza dla trzody chlewnej

Cenionym przez hodowców rozwiązaniem jest gotowa pasza dla trzody chlewnej, w której składzie uwzględniono to wszystko, co niezbędne jest świniom do uzyskania odpowiedniego przyrostu w stosunkowo krótkim czasie. Proponowane koncentraty wyróżniają wysokie parametry białkowo-aminokwasowe, a także spora zawartość mikro- i makroelementów niezbędnych do prawidłowego przybierania na wadze zarówno w przypadku prosiąt i warchlaków, jak i tuczników. Jako producent gotowych pasz dla trzody chlewnej nie zapominamy o potrzebach dorosłych świń. Nasze koncentraty zostały uzupełnione o substancje poprawiające walory smakowe żywności. To dodatkowa pewność, że karma będzie pobierana przez zwierzęta zgodnie z założeniem.

Zamówienia na paszę dla trzody chlewnej

Hodowców trzody chlewnej zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy z producentem pasz dla prosiąt, warchlaków i tuczników zachęcamy do nawiązania kontaktu. Karmę dla świń dowozimy bezpośrednio do gospodarstw w całej Polsce. Przy każdym produkcie dostępny jest szczegółowy opis, który ułatwi wybór odpowiedniej, gotowej do podania mieszanki. Jeśli jednak pojawią się dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu.

Wystarczy do nas zadzwonić pod numer 664 764 296, wysłać wiadomość e-mail na adres kontakt@pasze-24.pl lub wypełnić i przesłać

formularz kontaktowy dostępny na stronie głównej!