BYDŁO


Prestarter Musli dla cieląt - pierwsza pasza
BEZ składników GMO

Gotowa mieszanka paszowa dla cieląt od 2 tygodnia życia zawierająca wysoce strawne zboża poddane procesowi mikronizacji. W składzie granulatu zawarte są odpowiednio zbilansowane produkty białkowe, witaminy i mikroelementy.
Dodatek odpowiednich aromatów i substancji smakowych sprawia, że pasza jest bardzo chętnie pobierana przez cielęta.
Mieszanka ma wpływ na szybki oraz prawidłowy rozwój cieląt.Starter dla cieląt - pasza następna po Musli
BEZ składników GMO

Gotowa mieszanka paszowa typu ”Starter” dla cieląt.
Stosowanie od 3 do 6 miesiąca życia po zakończeniu okresu karmienia mlekiem.
Pasza w postaci granulowanej jak na załączonym zdjęciu.Pasza dla opasów 19%
BEZ składników GMO,  bez mocznika

Mieszanka paszowa treściwa dla bydła opasowego
od 6 miesiąca życia.
Produkt NON GMO – bez udziału śrut genetycznie
modyfikowanych !
Mieszanka NIE zawiera mocznika !
Granulat 5mm jak na załączonym zdjęciu.Pasza dla krów mlecznych 19%
BEZ składników GMO,  bez mocznika

Mieszanka paszowa treściwa dla krów mlecznych.
Produkt NON GMO – bez udziału śrut genetycznie modyfikowanych !
Mieszanka NIE zawiera mocznika !
Granulat 5mm jak na załączonym zdjęciu.Pasza dla krów mlecznych 22%
BEZ składników GMO

Mieszanka paszowa treściwa dla krów mlecznych.
Produkt NON GMO – bez udziału śrut genetycznie modyfikowanych !
Granulat 5mm jak na załączonym zdjęciu.Pasza dla krów mlecznych 24%
BEZ składników GMO

Mieszanka paszowa treściwa dla krów mlecznych.
Produkt NON GMO – bez udziału śrut genetycznie modyfikowanych !
Granulat 5mm jak na załączonym zdjęciu.Koncentrat dla bydła opasowego
36% białka na bazie śruty słonecznikowej

Mieszanka paszowa uzupełniająca (koncentrat) dla rzeźnego bydła opasowego stosowana po 6 miesiącu życia.
Jako wzbogacenie dawki pokarmowej w białko, witaminy,
mikro i makroelementy.Koncentrat dla bydła opasowego
32% białka

Mieszanka paszowa uzupełniająca (koncentrat) dla rzeźnego bydła opasowego stosowana po 6 miesiącu życia.
Jako wzbogacenie dawki pokarmowej w białko, witaminy,
mikro i makroelementy.Koncentrat dla bydła opasowego
36% białka

Mieszanka paszowa uzupełniająca (koncentrat) dla rzeźnego bydła opasowego stosowana po 6 miesiącu życia.
Jako wzbogacenie dawki pokarmowej w białko, witaminy,
mikro i makroelementy.Koncentrat dla krów mlecznych 40% białka
BEZ składników GMO

Mieszanka paszowa uzupełniająca (koncentrat) dla krów mlecznych stosowana po 6 miesiącu życia.
Produkt NON GMO – bez udziału komponentów genetycznie modyfikowanych.


Prowadzą Państwo hodowlę bydła i szukają paszy, która zapewni prawidłowy i szybki rozwój zwierzętom? Nasza pasza dla byków, krów mlecznych oraz cieląt to najwyższej jakości mieszanki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających hodowców. Znajdą Państwo tutaj mieszanki o różnej zawartości składników, witamin oraz mikroelementów mających wpływ na zdrowie i rozwój Państwa hodowli. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz składania zamówień telefonicznie lub mailowo! Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo tutaj wszystko, co niezbędne zarówno dla byków, jak i krów mlecznych oraz cieląt.

Pasza dla bydła opasowego w naszej ofercie

Doskonale wiemy, że bydło opasowe wymaga nieco innych mieszanek niż krowy mleczne, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę propozycji dopasowaną do rodzaju hodowanych zwierząt. Nasza pasza dla byków to przede wszystkim mieszanki oraz koncentraty o różnej zawartości białka i innych składników, dopasowanych do potrzeb bydła opasowego. Znajdą Państwo pośród nich paszę treściwą w formie granulatu o wielkości 5 mm bez mocznika o zawartości 19%, która dedykowana jest bykom od 6. miesiąca życia. W naszej ofercie proponujemy również wszelkiego rodzaju koncentraty dla bydła opasowego o zawartości białka 36% oraz 32%. Mieszanki te w swoim składzie mają takie składniki jak śruta rzepakowa i słonecznikowa, makuch rzepakowy, suszone kiełki słodowe, DDGS kukurydziany, mocznik paszowy czy żywe kultury drożdży Saccharomyces cerevisiae – w zależności od rodzaju. Wszystkie dostępne w naszej ofercie koncentraty dla bydła opasowego mogą być stosowane u byków od 6. miesiąca życia. Należy je stosować jako wzbogacenie dawki pokarmowej w białko, witaminy, mikro i makroelementy, a konkretne dawkowanie do stworzenia paszy treściwej znajdą Państwo w szczegółach wybranego przez siebie produktu.

Pasza dla krów mlecznych w naszej ofercie

Pośród mieszanek dla krów dostępnych w naszej ofercie znajdą Państwo mieszanki o różnej zawartości białka: 19%, 22%, 24% oraz 40%. Każda z nich zawiera najwyższej jakości składniki bez udziału śrut modyfikowanych genetycznie. W naszej ofercie dostępne są również pasze dla krów mlecznych bez dodatku mocznika, a także koncentrat dla krów do stosowania po 6. miesiącu życia, w którego składzie znajdują się: śruta rzepakowa i słonecznikowa oraz DDGS kukurydziany. Dla zapewnienia optymalnych efektów nasze mieszanki zostały uzupełnione w niezbędne witaminy, aromaty oraz substancje smakowe, które poprawiają pobieranie przez bydło mleczne. Należy jednocześnie pamiętać, że pasza treściwa dla krów powinna być stosowana jako wzbogacenie diety bogatej w kiszonkę, siano, zielonki lub inne pasze objętościowe.

Pasza dla cieląt w naszej ofercie

Proponujemy najwyższej jakości mieszanki zarówno dla cieląt od 2. tygodnia życia, jak i do 6. miesiąca życia po zakończeniu okresu karmienia mlekiem. Gotowa mieszanka dla najmłodszego bydła to Prestarter Musli, w którego składzie znajdują się wysoce strawne zboża poddane procesowi mikronizacji. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom białkowym, witaminowym oraz mikroelementom jest to mieszanka, która doskonale wpływa na szybki i prawidłowy rozwój najmłodszych cieląt i przeznaczona jest do stosowania jako uzupełnienie mleka matki lub preparatu mleko-zastępczego.

Innym rodzajem mieszanki, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie, jest Starter dla cieląt. Produkt dedykowany młodemu bydłu od 2. do 6. miesiąca życia po zakończeniu okresu karmienia mlekiem, w którego składzie znajdą Państwo wyłącznie najwyższej jakości składniki takie jak DDGS kukurydziany, śruta jęczmienna i rzepakowa, makuch lniany, otręby pszenne, melasa, żywe kultury drożdży oraz mieszanka mineralno-witaminowa. Ten rodzaj paszy, dla lepszego efektu, należy uzupełniać sianem i kiszonką.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Doskonale wiemy, jak ważne dla hodowców bydła jest wysokiej jakości pasza dopasowana do potrzeb zwierząt gospodarskich. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najlepsze gatunkowo mieszanki dla opasów, krów mlecznych oraz cieląt bez udziału składników genetycznie modyfikowanych. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie klienci znaleźli dokładnie to, czego potrzebują, zapewniając szeroki wybór asortymentu.

Zapewniamy również dostawę do każdego gospodarstwa na terenie całej Polski przy zamówieniu minimum 1 tony mieszanek pakowanych w 25 kg papierowych workach zapewniających maksimum bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Jako legalnie działająca mieszalnia na wszystkie zakupione produkty dla opasów, krów mlecznych i cieląt wystawiamy fakturę VAT. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą dopasować rodzaj paszy do potrzeb Państwa hodowli. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 664764296 lub adresem mailowym kontakt@pasze-24.pl, gdzie złożą Państwo zamówienie!