DRÓB


Pasza dla kur niosek | mikro-granulat

Mieszanka paszowa pełno-porcjowa dla kur niosek. Krótko cięty mikro-granulat, jak na przedstawionym zdjęciu. Pasza dodatkowo wzbogacona o premiks z naturalnym barwnikiem, który wpływa na intensywny kolor żółtka jaj.Pasza dla przepiórek niosek | mikro-granulat

Mieszanka paszowa pełno-porcjowa dla przepiórek niosek. Krótko cięty mikro-granulat, jak na przedstawionym zdjęciu. Pasza dodatkowo wzbogacona o premiks z naturalnym barwnikiem, który wpływa na intensywny kolor żółtka jaj.Koncentrat dla kur niosek - pełen kompleks !

Mieszanka paszowa uzupełniająca (koncentrat) dla kur w okresie nieśności. Koncentrat odpowiednio zbilansowany pod kątem witamin, mikro i makro elementów oraz uzupełniony o naturalne barwniki wpływające na kolor żółtka jaj.
Stosowanie 25% udziału w gotowej paszy.Pasza dla brojlerów - GROWER

Mieszanka paszowa pełno-porcjowa typu grower dla brojlerów kurzych od 3 do 5 tygodnia życia.

Bardzo drobny mikro-granulat (2,5mm) jak na przedstawionym zdjęciu.
Pasza dla brojlerów - FINISZER

Mieszanka paszowa pełno-porcjowa typu finiszer dla brojlerów kurzych od początku 6 tygodnia życia do końca tuczu.

Bardzo drobny mikro-granulat (2,5mm) jak na przedstawionym zdjęciu.Zajmują się Państwo hodowlą drobiu i szukają najwyższej jakości paszy, dzięki którym zostaną dostarczone wszystkie niezbędne składniki odżywcze?

Nasza oferta składająca się z pasz oraz koncentratów dedykowana jest wszystkim, nawet najbardziej wymagającym hodowcom. Każdy produkt w swoim składzie zawiera wymagane mikroelementy oraz witaminy wpływające korzystnie na rozwój drobiu.

Bogata oferta zawiera w sobie wszystko, co jest potrzebne dla kur niosek, przepiórek, czy też brojlerów.

Pasza dla kur niosek w naszej ofercie

Aby w Państwa hodowli kur niosek została utrzymana jak najwyższa nieśność, drób powinien otrzymywać jak najwyższej jakości paszę. W naszej ofercie znajduje się pasza dla kur niosek, która występuje w formie krótko ciętego mikro-granulatu. Nasza mieszanka dla kur niosek wzbogacona jest o premiks z naturalnym barwnikiem, dzięki czemu kolor żółtek jaj jest jeszcze intensywniejszy. Oprócz tego w mieszance znajduje się 17% udział białka ogólnego. Pełnowartościowe pasze dla niosek w swoim składzie zawierają także aminokwasy takie jak treonina, tryptofan, lizyna, czy też metionina. Jako producenci mieszanki paszowej pełno-porcjowej dla kur niosek, dajemy gwarancję najwyższej jakości, która przekłada się na zdrowy chów Państwa drobiu.

Koncentrat nioska w ofercie

Każdy hodowca kur niosek doskonale wie, iż w okresie nieśności drób posiada zdecydowanie większe zapotrzebowanie na pełnowartościowe pasze. Dlatego w naszej ofercie przedstawiamy Państwu specjalnie opracowany koncentrat dla niosek. Jest to mieszanka paszowa uzupełniająca, która została wzbogacona o wysoki wskaźnik białka ogólnego, a także wszystkie potrzebne witaminy, mikro oraz makro elementy. Za jeszcze intensywniejszy kolor żółtka jaj odpowiedzialne są naturalne barwniki, dzięki czemu nasze mieszanki paszowe są całkowicie bezpieczne oraz pełnowartościowe dla kur niosek. Stosując koncentrat w żywieniu drobiu, należy pamiętać, aby udział w pełnoporcjowej paszy nie przekraczał 25%.

Pasza dla przepiórek niosek w ofercie

Wśród naszych produktów znajdą również Państwo pasze pełnoporcjowe dla przepiórek niosek, których skład jest specjalnie opracowany pod potrzeby tego rodzaju ptactwa. Mieszanka dostępna jest w formie mikro-granulatu, dzięki czemu jest on z łatwością przyswajany przez przepiórki. Pasza wyróżnia się dużą zawartością białka ogólnego. Oprócz tego mieszanka została wzbogacona między innymi o aminokwasy: lizynę, metioninę, czy też tryptofan. Nieśność przepiórek niosek dzięki naszej mieszance paszowej utrzymywana jest na najwyższym poziomie. Kolor żółtka jaj dzięki zastosowaniu premiksu z naturalnym barwnikiem jest mocno intensywny.

Oferta na paszę dla brojlerów

Jeżeli zajmują się Państwo hodowlą brojlerów, to z pewnością doskonale Państwo wiedzą, jak ważny jest każdy etap w rozwoju drobiu. W naszej ofercie dostępna jest pasza dla brojlerów w wersji GROWER oraz FINISZER. Mieszanka paszowa pełnoporcjowa typu grower dedykowana jest brojlerom kurzym od 3 do 5 tygodnia życia. Jest to specjalna pasza dla drobiu, która posiada wyższą zawartość białka ogólnego (18,5%), witaminy A (10 tys. IU) oraz witaminy D3 (1,73 tys. IU). Natomiast w mieszance typu finiszer zawartość białka ogólnego wynosi 17,5%, witaminy A - 7,3 tys. IU oraz witaminy D3 - 1,2 tys. IU. Ponadto wszystkie rodzaje pasz wzbogacone są o pozostałe niezbędne składniki odżywcze, wśród których wymienia się lizynę, metioninę, treoninę, jak i również tryptofan. Dzięki tak skomponowanym mieszankom paszowym, brojlery już od 3 tygodnia życia do końca tuczu, otrzymują pełnowartościowe pożywienie korzystnie wpływające na ich wzrost oraz rozwój. Wszystkie proponowane produkty dedykowane brojlerom dostępne są w formie mikro-granulatu (2,5 mm), dzięki czemu jest on doskonale przyswajany przez drób w każdym wieku.

Najwyższej jakości pasze i koncentraty dla drobiu

Nasza oferta zawierająca w sobie pasze oraz koncentraty dla drobiu została opracowana zgodnie z zapotrzebowaniem każdego gatunku ptactwa. Wśród produktów wymienia się mieszanki paszowe dedykowane kurom nioskom, przepiórkom nioskom, a także brojlerom na każdym etapie życia. Dzięki temu mogą Państwo dokładnie dopasować produkty znajdujące się w naszym asortymencie do swojej hodowli drobiu.

Oprócz tego w przypadku zamówień na minimum 1 tonę, oferujemy własny transport do każdej hodowli drobiu na terenie Polski. Nasze mieszanki paszowe są pakowane w worki papierowe o wadze 25 kg. Dzięki temu mogą Państwo otwierać wyłącznie potrzebne worki z paszą. Jako producent mieszanek dla drobiu, wystawiamy faktury VAT na każde zamówienie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 664764296 lub drogą elektroniczną pod adresem kontakt@pasze-24.pl.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości podczas składania zamówienia.