INNE


Pasza pełnoporcjowa granulowana dla królików

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa treściwa dla królików rosnących i hodowlanych od 4 tygodnia życia.
Wysoka zawartość lucerny oraz suszu z traw.
Granulat 5mm jak na załączonym zdjęciu.Pasza pełnoporcjowa granulowana dla koni

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla koni lekko i średnio pracujących.
Może być stosowana wyłącznie jako pasza treściwa lub uzupełnienie skarmiania owsem.
Granulat 5mm jak na załączonym zdjęciu.Jeżeli Państwo już od pewnego czasu zajmują się hodowlą zwierząt, na pewno doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie w ich prawidłowym rozwoju.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo propozycje wyłącznie wyselekcjonowanych pasz, które są przetestowane, a także polecane przez profesjonalnych hodowców. Dzięki odpowiednim połączeniom mikroelementów oraz pozostałych składników odżywczych, zwierzęta hodowlane będą otrzymywać wartościowy pokarm potrzebny na każdym etapie ich rozwoju.

W naszej ofercie znajduje się zarówno wysokiej jakości mieszanka paszowa dla królików, jak i również rekomendowana mieszanka paszowa dla koni.

Pełnowartościowe pasze dla królika

Hodowla królików na tucz jest bardzo wymagająca już od pierwszych tygodni życia zwierząt. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo pełnoporcjową mieszankę paszową, która jest dedykowana królikom rosnącym i hodowlanym od 4 tygodnia życia. Jako producenci, zwracamy szczególną uwagę na składniki, jakie zawiera w sobie przygotowywana przez nas pasza dla królików. Zadbaliśmy o to, aby nasze mieszanki wykazywały się bardzo wysoką zawartością suszu z lucerny, a także traw.

Mieszanka dostępna jest w formie granulatu 5 mm. Wysoka zawartość białka, witamin, a także pozostałych składników odżywczych, w tym mikro i makroelementów, mają bardzo korzystny wpływ na rozwój królików. Jest to najlepsza karma dla królika, która zapewnia doskonały dobrostan zwierząt w czasie tuczu. W składzie naszej mieszanki paszowej dla królików znajdą Państwo susz z lucerny, otręby z prosa, susz z traw, otręby pszenne, śrutę sojową poekstrakcyjną, śrutę jęczmienną, a także śrutę słonecznikową oraz wiele innych.

Najwyższej jakości pasze dla konia

Jeżeli są Państwo hodowcami koni, to doskonale Państwo wiedzą, że dbanie o ich prawidłowe oraz zdrowe odżywianie jest bardzo ważne. Dlatego jako producenci, dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć najwyższej jakości mieszankę przeznaczoną dla koni lekko i średnio pracujących. Występuje ona w formie granulatu 5 mm, dzięki czemu zwierzęta spożywają ją z łatwością. Stanowi to dużą zaletę, jeżeli chodzi o przechowywanie oraz podawanie mieszanki paszowej.

Jest to mieszanka pełnoporcjowa, która wyróżnia się zawartością białka na poziomie 12%. Oprócz tego produkowana przez nas pasza dla koni zawiera w swoim składzie otręby pszenne, susz z traw, susz z lucerny, śrutę owsianą oraz śrutę jęczmienną. Aby zadbać o prawidłowy rozwój koni, a także energię potrzebną do pracy, nasza mieszanka paszowa została wzbogacona o potrzebne witaminy oraz mikroelementy. Należy koniecznie pamiętać także o tym, iż pasza dla koni może być stosowana wyłącznie jako pasza treściwa. Ponadto doskonale sprawdzi się dla zwierząt karmionych owsem, dzięki czemu będą one miały dietę wzbogaconą o wszystkie potrzebne składniki odżywcze.

Pasza koń od producenta

Decydując się na zamówienie pełnowartościowej paszy dla swoich koni, gwarantujemy Państwu dowóz gratis na terenie całej Polski. Warunkiem darmowej dostawy jest zakup przynajmniej 1 tony paszy lub innych produktów, których łączna waga wyniesie minimum 1000 kg. Karma dla konia jest pakowana w wygodnych 25-kilogramowych papierowych workach, dzięki czemu zapewniają one łatwiejsze magazynowanie, przewożenie, a także karmienie zwierząt.

Pasza królik tucz dla hodowców

Niezależnie od tego, czy Państwo hodują króliki na tucz na skalę swoich potrzeb lub na poziomie komercyjnym, to nasza pasza dla królików sprawdzi się doskonale w każdym przypadku. Karma dla królików jest dostępna w 25 kg workach, pakowana na paletach po 1000kg.. Nasza firma działa na terenie Wielkopolski, jednak jeżeli Państwo zamówią przynajmniej 1000 kg paszy dla królików lub łączną sumę z paszami dla innych zwierząt, to z naszej strony gwarantujemy dowóz w cenie. Pełnowartościowa pasza dla królików dla tuczu została opracowana przez nas, dlatego gwarantujemy jej najwyższą jakość.

Producent pasz dla koni i królików

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obejmującej pasze dla królików do tuczu oraz koni lekko i średnio pracujących. Jesteśmy producentem, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość naszych mieszanek w atrakcyjnej cenie. Natomiast przy złożeniu jeszcze większego zamówienia, istnieje możliwość negocjowania ceny. Ponadto zapewniamy Państwu dogodną formę płatności, ponieważ odbywa się ona dopiero przy odbiorze zamówienia.

Wystawiamy faktury VAT na każde zamówienie, dzięki czemu każde zamówienie jest odpowiednio udokumentowane, a Państwo również mogą się rozliczyć ze swojego przedsięwzięcia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, dotyczących samego zamówienia, bądź doboru odpowiedniej paszy dla swoich zwierząt, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną pod numerem 664764296 lub e-mailem kontakt@pasze-24.pl.

Odpowiemy na wszelkie zapytania, a także pomożemy skompletować Państwa zamówienie.